Незнайомець ні за що жбурнув у машину на трасі п'ятикілограмову залізяку, дивом ніхто не постраждав

Ким був нападник та що змусило його вчинити подібну дурість – невідомо, а допомогти правоохоронцям у його пошуку не допоміг навіть відеозапис із постраждалої машини.
Незнайомець ні за що жбурнув у машину на трасі п'ятикілограмову залізяку, дивом ніхто не постраждав
logo2 серпня 2021, 19:19
logo0
logo0 хв

У дивному інциденті, що стався в Лос-Анджелесі, чоловік з узбіччя шосе кинув металевий брус в автомобіль, що проїжджав повз. Його мотив залишається незрозумілим.

Дивіться також: Подивіться, як відчайдуха на Tesla їде затопленою вулицею

На відеозаписі з реєстратора ми бачимо, що автомобіль спокійно рухається по автомагістралі. Несподівано, праворуч у кадрі з’являється невідомий і коли автомобіль наближається до нього, чоловік кидає в автомобіль масивний металевий предмет. Від удару лобове скло автомобіля пробилось.

Учасник спільноти Reddit, який розмістив це відео в Мережі, повідомив, що в момент нападу в машині знаходились його сестра та мати. Хоча шмат металу пробив лобове скло і потрапив всередину, він не влучив у людей на передніх кріслах, а пройшов між ними, вразивши задні з достатньою силою, щоб значно їх пошкодити.

Після свого страйку, незнайомець квапливо покидає місце злочину, яке могло стати місцем трагедії. На відміну від більшости випадків, коли на трасі щось випадково прилітає в машину, тут явно мав місце злочинний намір. А от мотиви зловмисника зовсім не очевидні.