Подивіться, як відчайдуха на Tesla їде затопленою вулицею

Можливо, у цьому випадку доречніше сказати "пливе", замість "їде".
Подивіться, як відчайдуха на Tesla їде затопленою вулицею
logo28 липня 2021, 17:30
logo0
logo0 хв

Коли бачиш перед собою затоплену дорогу з покинутими машинами, їхати в таку калабаню немає анінайменшого бажання. Особливо, якщо за кермом електрокара. Та власник Tesla Model 3 з Китаю, ігноруючи здоровий глузд, вчинив саме так – занурив авто у глибоку воду та… поплив.

Дивіться також: Втоплені автомобілі з ЄС можуть потрапити на український ринок

Зливи та висока вода лютують по всьому світу, не став винятком і Китай. Для більшості водіїв затоплені дороги – непрохідні. Але не для відчайдушного власника Tesla Model 3.

В одному з відеороликів, знятих зсередини Tesla Model 3, можна побачити водія, який пробирається через глибоку воду, ігноруючи усі можливі небезпеки, включаючи й загрозу власному життю. Адже електричний струм і вода – вбивче поєднання для людини. Вода настільки глибока, що часом досягає віконної лінії електромобіля! Крім того, неможливо побачити, що знаходиться під водою і яка глибина, що також створює небезпеку. І хоча у відео все, ніби-то закінчується добре, невідомо, які наслідки для машини це матиме з часом.

В іншому відео показано, як білий седан їде через затоплену ділянку дороги під мостом, а в третьому – курсує по затопленій території.

Раніше виконавчий директор Tesla Ілон Маск повідомляв про здатність Model S нетривалий час “плавати” у калюжах і здається, що Model 3 так само добре оснащена для роботи у глибоких водах. Шанхайський завод “Тесли” навіть включає випробувальний майданчик, де Model 3 рухаються по воді.