Німеччина виступила проти заборони традиційних авто в Європі

У Міністерстві транспорту Німеччини вважають, що паливо з нейтральним викидом вуглецю дозволить зберегти автомобілі з ДВС. Це дозволить виробникам заощадити на виробництві нових моделей.
Німеччина виступила проти заборони традиційних авто в Європі
logo1 березня 2023, 20:30
logo0
logo0 хв

Німеччина звернулася до Європейського Союзу із проханням про звільнення від повної заборони на авто з ДВС із 2035 року. Про це повідомили на сайті The Drive.

Читайте також: Німеччина не збирається відмовлятись від традиційних двигунів

У Німеччині заявили, що паливо з нейтральним викидом CO2 може допомогти у вирішенні екологічних проблем. Це дозволить зберегти на європейському ринку автомобілі із ДВС, а також скоротить шкідливі викиди.

Нагадаємо, що Європарламент ухвалив заборонити продаж автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння з 2035 року. Через це багатьом виробникам доведеться повністю перейти на виробництво водневих чи електричних авто.

Від повної заборони на виробництво автомобілів із ДВС будуть звільнені лише дрібні виробники. Тим не менш, їм необхідно випускати не менше 50% авто на електротязі або водні.

Міністр транспорту Німеччини Міхаель Тойрер зазначив, що кліматично нейтральне паливо дозволить концернам скоротити витрати на створення нових автомобілів, що позитивно позначиться на їхній вартості для покупців.

Кліматично нейтральне паливо поки що виготовляють лише кілька компаній. Серед них Porsche, яка налагодила виробництво у Чилі.