Німці назвали найбільш проблемні авто віком до 10 років

Інженери з німецького автомобільного клубу ADAC склали антирейтинг автомобілів, які частіше за інших доставляють технічні проблеми своїм власникам.
Німці назвали найбільш проблемні авто віком до 10 років
logo4 травня 2021, 19:35
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

За основу дослідження була взята статистика відмов автомобілів 25 брендів віком від трьох до десяти років, що сталися за перші кілька місяців 2021 року.

Читайте також: Які проблеми у Mercedes-Benz E-класу в кузові W212

Найбільш ненадійними виявилися 10-річні Kia Ceed з відсотком відмов вузлів і агрегатів в 52,7%. Причому, як відзначають в ADAC, до трирічного віку такі автомобілі майже не турбують своїх власників, але потім поступово починають “хандрити”. Найчастіше з ладу виходять стартер, бензонасос, електричні ланцюги і свічки запалювання.

На другій позиції розташувався Hyundai i20 з 42,2% несправностями. У випадку з цим міським автомобілем до найбільш частих поломок схильні стартер, дверні замки, а також система запалювання.

Трійку замкнув ще один “кореєць” – Kia Sportage (38,6%), що повторює найбільш часті проблеми, аналогічні його побратиму по модельному ряду (Ceed).

Серед інших проблемних автомобілів початку 2021 року фахівці ADAC виділили: Smart Forfour (32,8%), Opel Insignia (32,1%), Ford S-Max (30,7%) і Renault Kangoo з 30,1% поломок.