Доступні зелені номерні знаки для електромобілів тепер можна перевірити у відкритому доступі в онлайн режимі. Це потрібно тим, хто бажає вибрати певний номерний знак для свого електромобіля при реєстрації.

Відтепер у вільному доступі можна перевірити наявні в сервісних центрах МВС і зелені номерні знаки для електромобілів. Раніше така можливість була лише у майбутніх власників автомобілів з ДВС – для них номерні знаки написані чорним шрифтом. Цим сервісом вже можна скористатися онлайн на сайті Головного сервісного центру МВС та в інформаційних боксах, установлених в приміщеннях оновлених сервісних центрів МВС.

Читайте також: Голова Stellantis розкритикував примусовий перехід на електромобілі

Нагадуємо, що для електричних автомобілів передбачені номерні знаки із символами зеленого кольору та окремими серіями, які починаються з літери “Z”. Наразі закріплюються номерні знаки для електромобілів серій ZA, ZB, ZC, ZD, ZE, ZF, ZG, ZH, ZI, ZJ, ZK. З часом їх перелік розширюватиметься.

Саме за допомогою цього функціоналу можливо з дому дізнатися, до якого сервісного центру МВС необхідно записатися, щоб закріпити за електричною номерний знак з омріяною комбінацією цифр.

Алгоритм пошуку не змінився:

  • “Наявність в області” — цей критерій допоможе легко дізнатися про всі номерні знаки, наявні в сервісних центрах МВС та ЦНАПах конкретного регіону, також вказано їхню вартість.
  • “Числова комбінація” — за допомогою цього критерію можна легко знайти омріяну комбінацію цифр бажаного номерного знаку серед усіх сервісних центрів МВС та ЦНАПів.
  • Перелік наявних номерних знаків оновлюється в режимі реального часу. У функціоналі номерні знаки не бронюються.