Новий Hyundai Tucson заслужив найвищі оцінки за безпеку в тестах IIHS

Він приєднується до відносно короткого списку найкращих моделей класу компактних кросоверів.
Новий Hyundai Tucson заслужив найвищі оцінки за безпеку в тестах IIHS - 7 серпня 2021 - Auto24

Hyundai Tucson 2021

logo7 серпня 2021, 16:45
logo0
logo0 хв

Окрім того, що Hyundai Tucson нового покоління став більшим, гарнішим, технологічнішим та отримав нові силові агрегати, включаючи гібридні установки, кросовер також показав кращі результати у випробуваннях безпеки американського дослідницького центру IIHS.

Також цікаво: Mercedes-Benz S-Class 2021 року показав бездоганний слалом, але провалив лосиний тест: відео

Hyundai Tucson 2021 модельного року отримав найвищу оцінку організації – Top Safety Pick +, тоді як попередня модель мала рейтинг без “+”. Ця нагорода стосується всіх версій кросовера, завдяки належній роботі фар.

У краш-тестах Tucson отримав оцінку “Добре” в кожній категорії. Він також отримав оцінку “Superior” за всі тести запобігання аваріям, як зі стандартними, так і з додатковими системами. Фари на верхніх комплектаціях Tucson також отримали гарну оцінку, тоді як стандартні фари спромоглись показати “прийнятний” результат. Безпека маленьких пасажирів у дитячих кріслах також заслужила оцінку “Прийнятно”.

Tucson 2021 приєднався до відносно короткого списку компактних кросоверів із рейтингом Top Safety Pick +. Титулованими моделями є: Ford Bronco Sport, Mazda CX-30, Mazda CX-5, Nissan Rogue (X-Trail), Subaru Forester та Volvo XC40.

Фото: Hyundai Tucson 2021 року / Autoblog