Новий Range Rover помітили на… гоночній трасі

Позашляховик наступного покоління повністю закамуфльований, однак має традиційну форму.
Новий Range Rover помітили на… гоночній трасі
logo17 квітня 2021, 17:33
logo0
logo0 хв

Нинішнє, четверте покоління престижного позашляховика Range Rover випускається без особливих змін вже 9 років – з 2012-го. Тож прийшов час замінити генерацію автомобіля. Машина вже проходить фінальні випробування, адже її помітили на німецьких дорогах та тестовій трасі у Нюрбургрінгу. Там випробовують вже передсерійні екзмепляри, так що новинку незабаром презентують публіці.

Випробування Range Rover у Нюрбургрінгу: відео

Вже зараз про новий Range Rover відомо, що його побудують на модульній платформі MLA (Modular Longitudinal Architecture) з поздовжнім розташуванням двигуна. За попередніми даними, позашляховик буде легшим за попередника, що позитивно позначиться на динаміці й економічності.

Також цікаво: автомобілі принца Філіпа

Флагман Land Rover стане найбільш технічно просунутим за всю півстолітню історію моделі. Очікується, що Range Rover дебютує з гібридними установками, а пізніше в продаж надійде повністю електрична версія з батареєю ємністю 100 кіловат-годин і запасом ходу до 480 кілометрів. Крім того, зі зміною покоління позашляховик ще більше додасть в розкоші, щоб скласти конкуренцію Bentley Bentayga і Rolls-Royce Cullinan.