Новий  SUV від Volkswagen не буде продаватись в Європі

Вслід за VW Jetta, новий кросовер омине європейських споживачів на користь китайських та американських.
Новий  SUV від Volkswagen не буде продаватись в Європі

Volkswagen Touareg 2018

logo20 березня 2018, 09:32
logo0
logo0 хв

Німецький концерн Volkswagen все більше уваги приділяє китайському ринку. Так, світова презентація довгоочікуваного VW Touareg на днях пройде у Пекіні, хоча зараз проходить престижний Женевський автосалон. Седан на базі VW Golf під назвою Jetta також не доступний європейцям, як і найбільший SUV марки - Atlas.

Ще одне подібне рішення – новий компактний кросовер буде випускатись в Китаї, Мексиці та Росії, але не у Європі. Невідомо, чи побачать його українці, адже в нашій країні представлена європейська лінійка (за виключенням VW Golf Sportwagen, що були випущені три роки тому в Мексиці та не допущені до продажу у США).

Читайте також: Volkswagen клонує китайский автомобіль

Нова модель буде створена на платформі MQB, як і більшість сучасних моделей марки. Спочатку він буде вироблятись в Китаї, а з 2020 року виробництво цього SUV буде налагоджено у Мексиці, Росії та Аргентині; з Мексики нова модель буде експортуватися в США. Глобальні річні продажі оцінюються в 400 000 одиниць, повідомляє Automotive News.

В Європі замість цього SUV буде продаватись новий компактний позашляховик T-Roc, адже він він навіть менше і більш спортивний за майбутню модель. Можливо, новинка матиме назву Appolo, адже концерн нещодавно запатентував цю назву за собою.

Нагадаємо, що Volkswagen перетворить кросовер T-Roc на кабріолет.