Новий Volkswagen Golf GTI стане електричним

Заряджені Volkswagen GTI стануть електричними. Першим таку версію отримає новий Volkswagen Golf 9.
Volkswagen Golf GTI стане електричним - Auto24
logo2 серпня 2023, 18:28
logo0
logo0 хв

Знамениту лінійку Volkswagen GTI очікує перезапуск. Під цим брендом випускатимуть спортивні електромобілі. Про це стало відомо журналістам сайту CarBuzz.

Читайте також: Оновлений VW Golf GTI втратить механічну коробку передач

У їхньому розпорядженні опинився і новий логотип GTI, в якому літеру "I" замінено зображенням блискавки — це підкреслює електрифікацію лінійки. 25 липня 2023 року Volkswagen оформив авторські права на цю емблему.

Слід зазначити, що електромобілі Volkswagen зараз мають заряджені версії з позначенням GTX. Утім, ця назва не настільки відома широкому загалу, як GTI. Минулого року СЕО Volkswagen Томас Шефер зазначив, що було б божевіллям відмовитися від знаменитого бренду GTI в епоху електрифікації.

Нагадаємо, що Volkswagen GTI випускають із 1976 року. Спочатку абревіатура розшифровувалася як Gran Turismo Injection (авто класу Gran Turismo з уприскуванням палива).

Первістком у лінійці став Volkswagen Golf GTI. Він отримав потужніший інжекторний двигун, а його ходову допрацювали для поліпшення керованості. Пізніше заряджені версії також з'явилися у моделей Polo, Scirocco, Lupo і Up.