Нульовий ПДВ на ввезення електромобілів збережеться, а зарядних станцій побільшає

Уряд змінить будівельні норми для стимулювання будівництва заправок для електромобілів. Скасовувати нульовий ПДВ не збирається.
Нульовий ПДВ на ввезення електромобілів збережеться, а зарядних станцій побільшає
logo19 серпня 2020, 16:16
logo0
logo0 хв

Уряд не має наміру вводити ПДВ на ввезення електромобілів в Україні, і нульова ставка податку має зберегтися. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час конференції "Інфраструктура електротранспорту 2020", передає прес-служба Кабінету міністрів.

Читайте також: Продажі електромобілів в Україні скоротились на 6%

Міністерство інфраструктури підтримує продовження дії звільнення від сплати ПДВ на ввезення електромобілів. Міністерство також долучилося до розробки нових будівельних норм для спрощення розвитку мережі електрозаправок, сказав міністр.

"Ми плануємо змінити норми, щоб електрозаправки з'явилися на всіх автодорогах, не тільки на трасах державного значення", - додав Криклій.

За словами міністра Національна стратегія розвитку транспорту до 2030 передбачає стимулювання використання електромобілів. Одне із завдань стратегії - створити умови для виробництва електромобілів в Україні.

Станом на кінець липня в Україні було зареєстровано близько 23 000 електромобілів і разом з гібридами їх загальна кількість становить 46 000, повідомив Криклій.

Згідно з даними Міністерства внутрішніх справ, в першому півріччі 2020 року в Україні зареєстровано 3 384 нових електромобілів, що на 16% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Також цікаво: Електромобілі в Україні і надалі продаватимуть без сплати ПДВ