![Звідки взялася українська папка в руках інженера Renault в Монако?](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201901/10134072765a8-5a86-426a-b1e2-cccf86797817.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
Виявилося, що інженер команди Renault F1 Дейдрік Кайнд одружений з українкою і він попросив її купити йому кілька папок для роботи. Так українські папки і потрапили в руки голландського інженера.
Читайте також: Кому присилатимуть "листи щастя" за порушення ПДР
Після поста Кайнда користувачі мережі подякували йому за пояснення. "Спасибі за те, що розкрили правду, це було дуже весело", – написав один з користувачів.