Перереєстрацію автомобілів можна буде здійснити через "електронний кабінет водія"

МВС оприлюднило на власному сайті проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України".
Перереєстрацію автомобілів можна буде здійснити через "електронний кабінет водія"
logo3 лютого 2021, 08:56
logo0
logo0 хв

За простою назвою приховуються зміни до нормативних актів, які можуть змінити долю багатьох автовласників та автолюбителів.

Читайте також: МВС відкрило доступ до реєстру свідоцтв про реєстрацію авто

У Міністерстві запланували внести кардинальні зміни до порядку отримання посвідчення водія, підготовки водіїв та реєстрації транспортних засобів.

Проект акта передбачає можливість укладення договору купівлі-продажу автомобіля (надання послуги з перереєстрації транспортного засобу) в електронному вигляді з використанням сервісу “Електронний кабінет водія” без особистої присутності в такому органі суб’єкта отримання послуги.

Строк між теоретичним і практичним іспитами в територіальному сервісному центрі МВС збільшиться з трьох місяців до двох років.

У посвідченні водія в разі складання практичного іспиту на транспортному засобі з автоматичною коробкою передач проставлятимуть відповідну відмітку.

Норми, що регулюють відносини в частині подання відповідних документів для підтвердження навичок керування транспортними засобами, будуть виключені.

Постанова передбачає надання можливості особам, що проживають у віддалених населених пунктах, де відсутні територіальні сервісні центри МВС, здійснити обмін національного посвідчення водія, отримати міжнародне посвідчення водія в мобільних сервісних центрах МВС (спеціально облаштовані транспортні засоби).