Ілон Маск будує амфібію

Ілон Маск заявив, що працює над автомобілем-субмариною та зробив ще кілька цікавих заяв під час зустрічі з акціонерами.
Ілон Маск будує амфібію
logo13 червня 2019, 20:40
logo0
logo0 хв

На щорічних зборах акціонерів Tesla гендиректор компанії Ілон Маск ділився важливою інформацією про компанію протягом майже півтори години. Нижче представлено стисле викладення найцікавіших повідомлень.

Під час зустрічі акціонерів у штаб-квартирі Tesla в Пало Альто, було цікаво й зовні і всередині. У першому випадку можна було дивитись, а в другому – слухати. Ось що розповів голова компанії Ілон Маск.

Пікап Tesla

Маск заявив, що “це буде найкрутіший автомобіль з усіх, що який я будь-коли бачив”. За словами Маска, він настільки футуристичний, що гідний сторінок фантастичного роману. Показати – не показав, але запевнив, що представить машину вже цього літа.

Дивіться також: Космічний корабель Lexus QZ 618 Galactic Enforcer "Людей у чорному"

Автомобіль амфібія

Засновник Tesla приділив чимало уваги досить незвичному транспорту, який є ще більш фантастичним за пікап: машину-субмарину. Маск зазначив, що він бачить її в образі Lotus Esprit з фільму “Шпигун, який мене любив” 1977 року. Він додав, що навіть придбав цей автомобіль для приватної колекції (прим. у 2013 році). Тоді він був розчарований тим, що насправді автомобіль не трансформувався і був бутафорним. Маск пообіцяв “модернізувати авто за допомогою електричної трансмісії Tesla і змусити його трансформувався по-справжньому”.

Спорткар Джеймса Бонда міг перетворюватись з автомобіля на субмарину прямо під водою. Для цього спецагенту 007 потрібно було лише натиснути одну кнопку.

Ілон Маск пообіцяв найближчим часом показати принаймні “один виставковий зразок”. Автомобіль в перспективі можуть навіть почати виготовляти для вузького, але захопленого кола покупців.

Попит на Tesla

Незважаючи на усі негаразди, з якими доводиться боротись Маску та його команді, та всуперч заявам експертів з Уолл-Стріт, керівник Tesla стверджує, не має жодних проблем з попитом на електрокари. Навіть навпаки, кількість замовлень перевищує поточні виробничі потужності Tesla.

Також цікаво: У США продають автомобільний музей разом із величезним ранчо за 280 мільйонів доларів

Поглинання Maxwell Technologies

Нещодавно Tesla офіційно завершила покупку компанії Maxwell Technologies, котра займається розробкою технологій ультраконденсаторів і акумуляторів. Маск заявив, що ця угода є вкрай важливою зі стратегічної точки зору, адже дозволить зробити акумулятори для електрокарів Tesla дешевшими й кращими за продуктивністю.

Майнінг Tesla

Видобуток корисних копалин для виробництва акумуляторв власними силами, матиме той же ефект, що й придбання Maxwell. І керівництво “Тесли” розглядає таку можливість.

Страхування від Tesla

Ілон Маск стверджує, страховка від Tesla буде набагато більш конкурентоспроможною і вигідною, ніж будь-яка інша страхова пропозиція на ринку.

Функція Advanced Summon

Те, що зараз називається Advanced Summon, насправді ще не є повноцінною версією системи автономної подачі автомобіля власнику. Останнє оновлення покращило функції системи і дозволяє викликати машину за кілька десятків метірв, аби вона самостійно приїхала до водія на будь-яку відстань в режимі Автопілоту. “Я завжди трохи оптимістичний, коли справа стосується термінів релізу”, – зазначив Маск, пояснивши, що повного функціоналу доведеться заждати.

Читайте також: Бум на електромобілі в Україні продовжується