Пілота витягли з літака за мить до зіткнення з поїздом: відео

Сцена, гідна фільму про супергероїв, була закарбована нагрудною камерою одного з офіцерів поліції, які рятували пілота.
Пілота витягли з літака за мить до зіткнення з поїздом: відео
logo10 січня 2022, 15:30
logo0
logo0 хв

Аварійне приземлення літака на автомобільну дорогу, хоча й рідко, але трапляється. Здійснити аварійну посадку на залізничний переїзд – це вже рідкість. А врятуватись із пастки за мить до неминучої загибелі у такій ситуації – справді унікальний випадок. Саме такий трапився у Лос-Анджелесі, але не у знімальному павільйоні голлівудської студії, а в реальному житті.

Дивіться також: Повнопривідний Range Rover Sport на зимових шинах осоромився на засніженому схилі: відео

Поліція Лос-Анджелеса у Твіттері поширила відео з нагрудного відеореєстратора одного з патрульних, задіяних у інциденті поблизу аеропорту Вайтмен. Літак Cessna 172 з бортовим номером N8056L здійснив аварійну посадку (або втратив контроль під час посадки) і опинився на залізничній колії. Постраждалого пілота витягли з кабіни літака представники поліції та очевидці лише за мить до того, як потяг проїхав крізь нього. Попередження: це відео містить сцени потенційно делікатного характеру; перегляд на власний розсуд.

Інші відео з місця події від очевидців також надзвичайно драматичні.

Пілота доправили до лікарні, про його стан нічого невідомо, однак той факт, що він залишився живим, сам по собі є дивом.


Неймовірна сміливість усіх, хто його врятував.