Після оновлення Android Auto двічі читає повідомлення

Android Auto тепер двічі читає кожне надіслане повідомлення. Поки неясно, чи це збій, чи заплановане нововведення.
Android Auto тепер двічі читає повідомлення - Auto24

Android Auto двічі читає повідомлення

logo10 квітня, 18:40
logo0
logo0 хв

Платформа Android Auto та інші служби гучного зв'язку роблять водіння та взаємодію з телефоном максимально безпечним. І ці програми часто оновлюються з новими функціями, які роблять поїздку зручнішою. Принаймні зазвичай це так. Однак 9to5Google повідомляє, що Android Auto нещодавно отримала досить дивне оновлення.

Читайте також: Нова версія Android Auto буде корисною для власників електромобілів

Android Auto тепер зачитує повідомлення двічі, перш ніж надіслати його. Зазвичай, якщо ви хочете надіслати повідомлення голосом за допомогою Android Auto, процес є досить простим. Після виклику Google Assistant ви кажете, кому адресовано повідомлення, і диктуєте його зміст. Потім Google Assistant читає вам повідомлення і після підтвердження, відправляє його.

Однак деякі користувачі помітили, що тепер ця поведінка змінилася. Хоча Google Assistant каже, що надсилає повідомлення, він повторно зачитує його вголос без будь-якої видимої користі. Налаштувати поведінку користувачам не пропонується.

Що стосується відповідей, поки зберігається звичайна поведінка: Google Assistant читає повідомлення, якщо користувач вирішить відповісти, то відповідь буде потрібно прослухати один раз, перш ніж воно буде відправлено.