Подвійний X від Mercedes EQ дебютує 3 січня: офіційні фото

Німецький автовиробник призначив онлайн рандеву із "найефективнішим Mercedes-Benz в історії" – VISION EQXX, на 3 січня 2022 року, 19:00 за київським часом.
Подвійний X від Mercedes EQ дебютує 3 січня: офіційні фото - 15 грудня 2021 - Auto24

ФОТО: Daimler|

Mercedes-Benz VISION EQXX

logo15 грудня 2021, 19:40
logo0
logo0 хв

Mercedes-Benz представить повністю електричний VISION EQXX у цифровому форматі на медіа-платформі Mercedes me.

Також цікаво: Новий Kia Carens на офіційному зображенні виглядає як кросовер, а не мінівен

Концепт EQXX виробник називає своїм найефективнішим автомобілем в історії. Це заява, яка підкреслює не тільки інноваційну силу Mercedes-Benz, а й заявлену мету на “лідерство в галузі електротранспорту” та “лідерство в програмному забезпеченні для автомобілів”. Команди розробників на різних рівнях втілили концепт VISION EQXX у життя в рекордно короткий термін, також повідомляє виробник.

VISION EQXX є частиною далекосяжної технологічної програми Mercedes-Benz, спрямованої на подолання технологічних бар’єрів та підняття енергоефективності на нові висоти. Він демонструє переваги, які можливі завдяки переосмисленню основ з нуля. Це включає кожен аспект автомобіля від дизайну і передової електричної силової установки до екологічності матеріалів оздоблення та інтелектуальних асистентів водія. VISION EQXX, за словами Mercedes-Benz “дозволяє досліджувати нові межі ефективності”.

Світова прем’єра Mercedes-Benz VISION EQXX відбудеться у прямому ефірі за цим посиланням. Також концепт VISION EQXX стане головною подією на стенді Mercedes‑Benz на CES 2022 у Лас-Вегасі, де відвідувачі зможуть побачити його з 5 по 8 січня.