Подивіться, як купа металобрухту перетворюється на майже новеньку Tesla Model S

Тотальні пошкодження автомобіля в аварії означають лише одне: йому дорога в утиль. Та якщо постраждав лише кузов, а силова конструкція залишилась неушкодженою, вправні слюсарі знають, як повернути йому колишній лиск.
Подивіться, як купа металобрухту перетворюється на майже новеньку Tesla Model S

Ремонт Tesla Model S

logo4 січня 2020, 15:20
logo0
logo0 хв

Працювати з алюмінієвим кузовом може бути важко, однак у відео від Tussik ремонт Tesla Model S виглядає зовсім не складним.

Дивіться також: У Дніпрі продають автомобіль у стилі "Шаленого Макса"

У ролику можна побачити Tesla Model S версії P70. Кузов електрокара виготовлений з алюмінію. На щастя, під капотом в нього ніколи не було двигуна, тож у результаті фронтального удару постраждали, переважно, кузовні панелі. Елементи силової конструкції кузова також були пошкоджені, спочатку майстри хотіли їх вирівняти, однак “стомлений” метал не витримав навантаження й просто відірвався. Після цього Tussik знайшов на розбірці потрібні елементи та приварив їх на штатні місця – хоча це, безумовно, обійшлось дорожче, ніж планувалось, але з міркувань міцності конструкції та безпеки, все ж, краще.


Блогер розповідає, що увесь процес відновлення автомобіля тривав 30 днів, з яких 20 були присвячені самим лише кузовним роботам.

Також цікаво: Xpeng P7: у всьому кращий за Tesla S, але китайський