Подивіться, як старий Range Rover їздить під водою: відео

Старенький позашляховик має заводську техніку, а з доробок – лиш виведену високо вихлопну трубу шноркель та більш агресивні позашляхові шини.
Подивіться, як старий Range Rover їздить під водою: відео - 4 серпня 2021 - Auto24
logo4 серпня 2021, 17:17
logo0
logo0 хв

Для більшості автомобілів вода вище коліс означає неможливість пересування, але старі Land Rover та Range Rover недарма мають славу легендарних всюдиходів. Причому “всюди” у слові “всюдихід” слід розуміти буквально.

Дивіться також: Tesla Model X та 85-сильний Fiat Panda Cross влаштували дуже дивні змагання на бездоріжжі: відео

Range Rover являє собою найбільш “цивілізовану” версію позашляховика від Land Rover. Це не Defender і навіть не Discovery, а машина з сегменту люксових. Здавалось би, йому далеко до можливостей класичних “Ленд Роверів” на бездоріжжі, та не варто недооцінювати “боксера у смокінгу”.

П'ятидверний автомобіль зміг зануритись у водойму по самий дах, проїхати по дну та виїхати на протилежний берег. А після цього поїхав далі, наче нічого незвичайного щойно не трапилось.

Відео екстремального форсування броду поділився користувач Instagram з іменем Acapella. Під час трюку на борту позашляховика перебувало двоє людей і одному з них – пасажиру – довелось випірнути з-під води, щоб вдихнути повітря. А водій позашляховика виявився таким же витривалим, як і його автомобіль, він залишався під водою протягом усієї підводної одіссеї.