Подивіться, як виглядає клон Range Rover, котрий коштує в 10 разів дешевше оригінального

Фактично, це копія копії, оскільки автомобіль Hanlong Hunkt Canticie базується на Zotye T900 – одному з багатьох китайських клонів Range Rover.
Подивіться, як виглядає клон Range Rover, котрий коштує в 10 разів дешевше оригінального

ФОТО: facebook/CarNewsChina.com|

Клон Range Rover Sport з Китаю під назвою Hunkt Canticie

logo18 листопада 2019, 14:25
logo0
logo0 хв

Розкішний позашляховик Land Rover Range Rover Sport за ціною Kia Sportage? Таке можливо. Якщо ви живете в Китаї і не зважаєте на шильдики.

Також цікаво: Land Rover Defender 2020 вже можна купити в Україні: оголошено комплектації та ціни

Автомобіль під назвою Hunkt Canticie без зайвого галасу з’явився у дилерів марки Hanlong Auto з китайської провінції Хубей. Навряд чи хоч одна з цих назв про щось говорить українцям. А от зовнішній вигляд китайської новинки – досить знайомий: з будь-якого ракурсу він дуже нагадує останній Range Rover Sport.

CarNewsChina повідомляє, що китайська назва машини – “Куанши”. Базується новинка на іншому китайському “клоні” Range Rover – кросовері Zotye T800, від якого успадкував силову установку. Вона складається з 2-літрового турбомотора потужністю у 218 кінських сил, який працює в парі з восьмипозиційним автоматом з приводом на задню вісь. Топові версії Hunkt можна замовити і з повним приводом.

Фото: Hunkt Canticie / facebook/CarNewsChina.com

Вартість новинки від Hanlong Auto – ось головна фішка Hunkt Canticie. Базова версія оцінюється у 126 800 юанів – це близько 18 тисяч доларів. Топова версія “Куанши” обійдеться у $25 600. Для порівняння, оригінальний Range Rover Sport в Китаї коштує від 1,22 мільйона юанів ($173 000).

Також цікаво: Марка Land Rover виграла судову справу проти китайського плагіатора Evoque