"Погані хлопці" знову в ділі і готові розтрощити не один Porsche в погоні за злочинцями (відео)

Перший трейлер нового фільму про "поганого та поганого поліцейського" обіцяє багато екшену та гумору. Чого ж іще чекати від Уілла Сміта та Мартіна Лоуренса.
"Погані хлопці" знову в ділі і готові розтрощити не один Porsche в погоні за злочинцями (відео)

ФОТО: YouTube|

"Погані хлопці 3” або Bad Boys for Life

logo5 вересня 2019, 16:30
logo0
logo0 хв

Стрічка під назвою Bad Boys for Life була анонсована ще у 2012 році. Вона завершить трилогію про парочку копів-розбишак у виконанні Уілла Сміта і Мартіна Лоуренса. В український прокат фільм вийде під назвою “Погані хлопці 3”.

Дивіться також: стрітрейсер показав, як треба їздити по велетенському треку шоу Hyperdrive

Кінокомпанії Sony та Columbia дозволили Уіллу Сміту розмістити на своєму приватному каналі в YouTube офіційний трейлер Bad Boys for Life.

“Агов, спокійненько там! Січень вже не за горами”, підписав ролик актор, маючи на увазі, що прем’єра стрічки відбудеться в першому місяці наступного року.

Цікаво, що до своїх ролей Майка Лоурі і Маркуса Бернетта актори повернулися через 17 років після виходу другої частини фільму. За сюжетом Маркус вирішив піти у відставку. Однак Майк попросив його допомогти в одній справі, і друг не зміг відмовити.


Відзначимо, що перші “Погані хлопці” вийшли в далекому 1995 році, а друга частина вийшла в прокат у 2003 році. Лише через 9 років було вирішено знімати третій фільм, але зйомки розпочались ще через кілька років потому.

Також цікаво: Офіційно представлений Porsche Taycan: нова причина для хвилювання Tesla