Показали найдоступніший кросовер марки Skoda

Новинка має багато цікавих технічних рішень і буде доступна тільки для китайського ринку.
Показали найдоступніший кросовер марки Skoda
logo23 квітня 2018, 16:58
logo0
logo0 хв

Новий компактний кросовер Kamiq буде найбільш доступною моделлю сегменту SUV чеської марки на китайському ринку. Як і передбачалося, новинку продаватимуть тільки з одним двигуном і переднім приводом.

Читайте також: Купити за 60 секунд: українець продає культовий Ford Mustang

Згідно даних китайських ЗМІ, продажі нового компактного кросовера стартують на початку літа поточного року. В основі машини лежить платформа MQB з напівзалежною задньою підвіскою. Габарити: 4 390/1 781/1 593 мм (з рейлінгами 1 606 мм). Відстань між осями2 610 мм.

При всьому цьому для новинки не передбачено безліч сучаснихфішок. Наприклад, для нового компактного кросовера Skoda Kamiq не пропонується цифрова приладова панель, світлодіодна світлотехніка, клімат-контроль. В арсеналі машини значиться галогенова оптика і звичайний кондиціонер. Але для автомобіля передбачений мультимедіа-комплекс з сенсорним дисплеєм.

Читайте також: Стало відомо, куди діваються викрадені в Києві автомобілі

Серійний випуск нової моделі налагодять на потужностях СП Volkswagen та SAIC. У компанії відзначили, що автомобіль розроблявся виключно для Китаю. Комплектації і ціни кросовера Skoda Kamiq поки не оголошені.