Polaris запатентовав всюдихідний електричний скутер

Polaris подав заявку на чотириколісний електричний скутер, здатний їздити по бездоріжжю.
Polaris може випустити всюдихідний електричний скутер - Auto24

Всюдихідний електричний скутер Polaris

logo7 червня, 17:00
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Дивлячись на проекти, опубліковані RideApart, базова компоновка виглядає як звичайний скутер, але ця модель ширша та має спеціальні колеса.

Читайте також: Трицикли Polaris Slingshot 2024 отримали нові кольори, гучніший звук та вищу ціну

Повністю незалежна підвіска присутня на всіх чотирьох кутах. Відомо, що бренди не додають інформацію про шини до патентів, оскільки компанії зазвичай все ще розробляють свої найновіші варіанти. Однак вони виглядають як шини, створені для дюн, тому, ймовірно, призначені для розваг на бездоріжжі, навіть на піщаній місцевості.

Усередині цієї установки є знімна батарея, яка дозволяє складати основну колоду для зручного зберігання та доступу. Кермо також регулюється, і його можна повертати вперед і вбік за допомогою U-подібного шарніра в основі. Сидіння також регулюється і може рухатися вперед, назад, вгору і вниз, але його також можна повністю зняти.

Polaris також думав про те, щоб оснастити свій скутер «підйомним пакетом» для перевезення більш важких предметів (можливо, навіть багажника для мотоцикла), і, мабуть, його навіть можна використовувати як електричний снігоочисник.