Поліція Франції відправила під прес дві BMW за дрифт

Обидва автомобілі знищили за небезпечні маневри на дорогах загального користування.
Поліція відправила під прес дві BMW за дрифт - Auto24
logo30 червня 2023, 21:30
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Поліція Франції знищила за допомогою преса дві BMW за дрифт на дорогах. Також представники відомства опублікували у соціальних мережах запис процесу знищення автомобілів.

Читайте також: BMW презентувала найпотужнішу версію X1

Такий прецедент для Франції далеко не перший — там, як і в багатьох інших країнах, досить жорсткі закони щодо небезпечного керування дорогами загального користування або будь-яких інших дій, які створюють загрозу оточуючим.

Поліція знищила два автомобілі BMW 3-серії: седан у кузові E34 та купе у кузові E36. Причому власник останнього з них стверджує, що займався дріфтом у промисловій зоні, а не на дорогах загального користування. Крім того він додав, що машину пустили під прес до того, як до справи підключився адвокат.

У Франції вже давно діють дуже суворі закони щодо небезпечного водіння. За наявності обтяжуючих обставин (наприклад, алкогольного сп'яніння) водія можуть навіть позбавити прав на три роки або ув'язнити на такий же термін.

У середині травня ще радикальніші санкції щодо небезпечного водіння прийняла міська рада Піко Рівери, Лос-Анджелес. Там поліції дозволили назавжди вилучати автомобілі в учасників вуличних перегонів, а всіх глядачів у радіусі 150 метрів штрафувати на 2000 доларів.