![300 тисячі українців скористувались шерінгом авто в Дії - Auto24](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202403/516555668aa8f-2649-4b65-9804-3d8089755418.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Шерінг авто в Дії
З Дією можна призначити належного користувача за кілька кліків. І не треба повертатися додому, коли забув техпаспорт, чи думати, як його передати. Українці понад 300 тисяч разів зробили собі життя простішим і скористалися сервісом шерингу авто в застосунку.
Читайте також: Для українських водіїв придумали два нові штрафи
Належний користувач – це особа, яка користується транспортним засобом, що їй не належить та отримує штрафи з камер замість власника.
Заявку на сервіс може подати як власник, так і майбутній належний користувач. А ще в застосунку можна не тільки швидко пошерити авто, а й скасувати шеринг.
Послугу реалізує Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ та Головним сервісним центром МВС за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа.