Понад півмільйона Hyundai і Kia відкликають через ризик займання

Компанії Hyundai та Kia відправляють у ремонт понад півмільйона пожежонебезпечних машин.
Понад півмільйона Hyundai і Kia відкликають через ризик займання
logo24 березня 2023, 17:30
logo0
logo0 хв

Сервіс доведеться відвідати власникам Hyundai Santa Fe 2019-2023 років випуску, Hyundai Santa Fe Hybrid 2021-2023 років, гібридних Hyundai Santa Fe 2022-2023 років, пікапів Hyundai Santa Cruz 2022 року, а також мінівен2 K2. Причина акції у ризику займання через дефект штатного тягово-зчіпного пристрою.

Читайте також: Нове покоління Hyundai Sonata отримає повнопривідну версію

Фахівці Hyundai виявили, що друкована плата в джгуті причіпного пристрою піддається потраплянню води через чотириконтактний роз'єм джгута тягово-зчіпного пристрою. Це може стати причиною короткого замикання та подальшого займання. При цьому автомобіль може спалахнути як під час руху, так і на парковці.

Власників проблемних Hyundai та Kia запросять у сервіс, де автомобілі оглянуть та поміняють комплект дротів на водонепроникний. Також машини отримають новий 15-амперний запобіжник. Виробники відзначають, що на машинах, як і раніше, можна їздити: на дорогах вони безпечні, але рекомендується паркувати їх подалі від будівель.

Рік тому Hyundai проводила схожий масштабний відгук автомобілів. Тоді на перевірку відправили півмільйона Kia Sportage та K900, а також Hyundai Santa Fe, проданих до 2018 року. Причина була такою ж - автомобілі могли спалахнути.