![Правила дорожнього руху пропонують включити в шкільну програму](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202001/18513b8e38dce-1b20-4e52-9c46-1e8b3696b6ca.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
ФОТО: zarulem|
Зараз ПДР вивчають лише в автошколах
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
Юрист Володимир Караваєв висловив припущення на своїй сторінці в ФБ, що викладання основ безпеки дорожнього руху в загальноосвітніх школах зможе значно підвищити культуру учасників дорожнього руху. Причому в школах треба не лише зробити цей предмет обов'язковим, але й здавати залік чи іспит з нього у старших класах.
"Тільки так водії та пішоходи почнуть розуміти і поважати один одного, а велосипедисти плавно увіллються в транспортний потік, - вважає Володимир Караваєв.
Ця ініціатива знайшла підтримку серед учасників дорожнього руху.
Нагадаємо, що нардепи збираються підвищити штрафи за порушення ПДР.