![Прямим текстом: чоловік вигадав спосіб спілкування з іншими водіями у трафіку](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201908/1498813156be1-86e0-4b65-bad0-289021f536e9.png?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
Лайфхак, можливо, не надто вигадливий, зате працює, як треба.
На першій табличці написано “Please, let me in”, тобто “Пропустіть мене”. З нею водій вклинюється в сусідній ряд, а виконавши маневр, дістає іншу картонку з написом “Дякую!”.
Цікаво, що цей приклад високої толерантності (використання будь-ласка та дякую) та комунікабельності продемонстрував водій седана Lexus ES 300, що є нетиповим для власників “Лексус” в Лос-Анджелесі, як відмічається у публікації Motor1.
Також цікаво: Автовикрадач намагався втікти від поліцейської погоні по воді (відео)