Протаранив Lamborghini Aventador і втік з місця ДТП: відео

У Великій Британії відбулася нетипова ДТП – в одному з населених пунктів зіткнулися Lamborghini Aventador SV і Ford Fiesta. Момент удару був зафіксований як мінімум двома камерами, а кульмінацією стало те, що водій хетча Ford зник з місця аварії.
Протаранив Lamborghini Aventador і втік з місця ДТП: відео
logo25 грудня 2020, 10:02
logo0
logo0 хв

Як пише CarBuzz, зіткнення відбулося в той момент, коли водій Lamborghini Aventador мав намір повернути ліворуч на перехресті після включення сигналу повороту і уповільнення для безпечного виконання маневру. Але схоже, що інший автомобіліст, який їхав ззаду на Ford Fiesta, не звернув увагу на суперкар або ж, навпаки, відволікся на його яскраву зовнішність, через що не зменшив швидкість і в'їхав в задню частину італійської машини. Коли він зрозумів, що накоїв, то вирішив втекти з місця події.

Читайте також: Найдорожча Lamborghini в Україні опинилась під арештом

Тепер власник Lamborghini шукає винуватця аварії і обіцяє винагороду кожному, хто допоможе знайти водія "Фієсти". З хорошого – машина не сильно постраждала, тому незабаром вона повинна повернутися на дороги. Втім, ремонт в будь-якому випадку буде недешевим, враховуючи, йдеться про італійський суперкар, ринкова вартість якого становить близько 200 000 доларів.