Разумков: долю "євроблях" вирішать після "земельного питання"

Голова українського парламенту зазначив, що законопроектом, який знизить ставки розмитнення до приблизно 35% від вартості авто, у Парламенті займуться після вирішення "земельного питання".
Разумков: долю "євроблях" вирішать після "земельного питання"
logo13 лютого 2020, 13:10
logo0
logo0 хв

Законопроект про доступне розмитнення "євроблях" ще не потрапив на розгляді до парламенту. Розглядатимуть його не швидше вирішення "земельного питання". Про це сказав спікер ВР Дмитро Разумков.

Читайте також: Дешеве розмитнення в обмін на техогляд: що пропонує автомобілістам нова влада

"Є внутрішньо парламентська позиція з питання доступного розмитнення. Питання є, неможливо закривати на це очі, відкладати чи продовжувати відтермінування – теж не варіант. Я думаю, тут повинна бути консолідована позиція, як Парламенту так і Уряду, для того щоб врахувати позицію всіх учасників цього процесу. Станом на сьогодні цей законопроект не знаходився на розгляді в парламенті, до порядку денного він не був включений. …ну, а зараз ви знаєте звісно, фактично парламент знаходиться в розгляді питання про відкриття ринку землі", – сказав Разумков.

Нагадаємо, що зараз ставка розмитнення вживаних авто у деяких випадках сягає 250-650% від їх вартості. Розмитнення нових відбувається за ставкою приблизно 35% від їх вартості. Зараз розробляється законопроект, який дозволить зробити рівні умови розмитнення для нових і вживаних авто за ставками приблизно 35% від вартості авто.

Також цікаво: 90% автомобілів в Україні не зможуть чесно пройти техогляд