Реактивний "пес" розігнався до 1000 кілометрів на годину (відео)

Фактично, Bloodhound LSR – це реактичний літак для наземного пересування, створений для встановлення швидкісних рекордів. І 1000 км/год для нього – не межа.
Реактивний "пес" розігнався до 1000 кілометрів на годину (відео)
logo26 листопада 2019, 14:50
logo0
logo0 хв

Аби розвинути таку шалену швидкість, Bloodhound LSR знадобилось усього 50 секунд!

Також цікаво: Презентація від Термінатора: найшвидший електрокар планети представив робот гуманоїд

Команда проекту Bloodhound LSR готується до встановлення нового рекорду. Відбутись ця подія має за рік чи півтора, а поки що машину тестують в полегшеному бойовому режимі приблизно на половині можливостей. Мета проекту – переступити швидкісний поріг у 1000 миль на годину, тобто 1600 км/год.

Навіть у розрідженій атмосфері над Землею далеко не кожен літак здатен розвинути подібну швидкість. На поверхі планети законів фізики, що протидіють рухомому об’єкту значно більше, тож завдання, поставлене Bloodhound LSR перед собою – надскладне.

Поки що кращим проміжним досягненням команди став розгін до 1010 км/год у південноафриканській соляній пустелі Хакскенпан.


Після всебічного аналізу данних, отриманих в ході останніх випробувань, ракетомобіль почнуть готувати до побиття нинішнього рекорду швидкості, який зафіксований на позначці у 1230 км/год ще десять років тому.

Також цікаво: Чим вразив Tesla Cybertruck, чого нема в інших авто