Як поводить себе машина на планеті з розрідженою атмосферою та сильнішою силою тяжіння? А якщо навпаки? Можна додати вітер. Спробувати стрибнути машиною з трампліну чи провести краш-тест на дорозі. У симуляторі BeamNG.drive все це можна перевірити.
Також цікаво: Симулятор SnowRunner розважить та навчить новим трюкам любителів бездоріжжя: геймплей відео
BeamNG.drive використовує унікальну фізику м'яких тіл. Програма імітує мережу взаємопов'язаних вузлів і балок, які утворюють невидимий каркас автомобіля з реалістичними вагою і масою. З точки зору фізики м'яких тіл, транспортні засоби гнуться та деформуються, як і манекен за кермом. Програма постійно обчислює фізичні рівняння і завдання в режимі реального часу, такі як застосування наслідків зіткнення, прямо під час гри.
Кінематографістам BeamNG.drive дозволяє ґрунтовно, але дешево випробувати каскадерські трюки, перед тим, як стантмен виконає їх на знімальному майданчику і розіб’є машину.
Симулятор доступний на платформі Steam з 2015 року і постійно оновлюється. Користувачу не потрібно (чи не обов’язсково) виконувати простенькі сюжетні місії, зате доступно кілька сценаріїв зі змінними параметрами. The Action Lab на YouTube показує, якою буде поведінка автомобіля в однакових ситуаціях із різнимим умовами довколишнього середовища.
Спочатку ми бачимо поведінку автомобіля в земних умовах. Далі переносимось на Місяць та “важкогравітаційний” Юпітер. Насамкінець вирішили перевірити транспорт в умовах сонячної гравітації.
- Земля – 9,807 м/с²;
- Місяць – 1,62 м/с²;
- Юпітер – 24,79 м/с²;
- Сонце – 274 м/с².
Також цікаво: Спорожнілі вулиці міста Лландідно захопили козли (відео)