Рекорду не буде: Сергій Малик розбив мотоцикл під час спроби рекордного заїзду

Нажаль, електричний мотоцикл The Spirit of Ukraine виведений з ладу, тож команді Малика для другої спроби доведеться чекати наступного року.
Рекорду не буде: Сергій Малик розбив мотоцикл під час спроби рекордного заїзду

ФОТО: Facebook|

Сергій Малик розбив рекордний електробайк

logo15 серпня 2019, 11:59
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Український мотогонщик Сергій Малик готувався встановити третій світовий рекорд швидкості на електробайку власної конструкції, однак через погодні умови сталась аварія, яка вибила його з сідла.

Також цікаво: Корчфест у Києві: дріфт та показуха на останні гроші

Заїзди проводяться у рамках фестивалю “Тиждень швидкості” на висохлому соляному озері Боневіль, в американському штаті Юта. Сергій Малик цього року вже втретє бере участь у заїздах, на його рахунку 36 міжнародних рекордів в авто-, мотоспорті та повітроплаванні. Однак нового рекорду з максимальної швидкості для електромотоцикла цього року йому вже не здобути.

Минулого року на своєму електромотоциклі Малик зміг разігнатися до швидкрсті у 168,7 км/годину, встановивши світовий рекорд в класі APS-A-OMEGA special construction та назавжди вписавши своє ім’я в Книгу рекордів Бонневілю.


Фото: байк, на якому Сергій встановив рекорд у 2018 році / Facebook

Цього року у планах була відмітка у 346 км/год. Та перед початком фестивалю на соляне озеро впала злива, перетворивши ідеальну для заїздів поверхню пустелі на рихлу, в’язку жижу. Кілька разів старт фестивалю відкладався, а багато учасників взагалі відмовились від виступів.

Фото: Сергій Малик та його електробайк / Facebook

“Не їхати не міг. Багато хто відмовився їхати. Я ризикнув. Сіль дуже погана. Їхати було неможливо, але не їхати було не можна”, – сказав Сергій Малик.

Його ризикована спроба закінчилась аварією. Байк втратив керування на швидкості більше 240 км/год. Гонщик залишився цілим, пошкодивши лиш мізинця, чого не скажеш про мотоцикл. Електробайк, сконструйований Маликом та його командою, отримав значні пошкодження і став непридатним для повторного заїзду.

“З ним все гаразд, він в доброму гуморі. Мот, після падіння на вогкій солі на швидкості 150!!! миль/год, нажаль ні. Продовжувати перегони не можливо. Слава Богу, що Сергій живий і цілий! Цього року сіль волога і не для мотошвидкостних рекордів. Природа... Форсмажор! Дякуємо за спробу і шалений ризик заради перемоги! Дякую, Друже! Повертайся!”, – написав на своїй сторінці в Facebook автоексперт Олег Омельницький.

Умови на озері Бонневіль:

Також цікаво: Відео: так проїхатись своїм містом мріє кожен доморощений гонщик