Робототаксі спричинили затор в Техасі через велику кількість пішоходів

Круїзне робототаксі спричинило затор на Остіні, Техас. Представник компанії сказав, що «пішохідний і транспортний рух на вулиці був інтенсивним».
Робототаксі спричинили затор через велику кількість пішоходів - Auto24

Робототаксі спричинили затор

logo22 вересня 2023, 17:17
logo0
logo0 хв

Приблизно 20 автономних таксі, які експлуатує бізнес-підрозділ General Motors Cruise, спричинили затор на вулиці Сан-Габріель в Остіні, штат Техас, що спонукало жителів висловлюватись у соціальних мережах.

Читайте також: Ілон Маск запропонує власникам Tesla заробляти понад 30 000 доларів на рік

На зображеннях і відео, опублікованих на X (раніше Twitter), видно невеликий парк безпілотних автомобілів Chevrolet Bolt EV, які просуваються на дуже повільній швидкості з увімкненими аварійними вогнями, причому деяким з них вдалося якимось чином розвернутися та зіштовхнутися один з одним.

У заяві, надісланій The Drive, представник Cruise натякнув, що велика кількість пішоходів і транспортних засобів стала причиною того, що робототаксі зайшло з ладу, але кадри, зняті на місці події, показують, що навколо машин насправді не так багато людей.

«Рух піших і транспортних засобів на вулиці був інтенсивним», — сказав представник Cruise для The Drive. «Наші автомобілі створені, перш за все, для безпеки — і це включає в себе обережність навколо пішоходів».

Усі Cruise AV дистанційно контролюються, і автомобілі, які були залучені в цей останній інцидент, зрештою покинули територію самостійно, за словами речника, який додав, що компанія була попереджена про скупчення людей на вулиці Сан-Габріель в Остіні в неділю, і що техніки змогли вирішити проблему.