Як записатись в електронну чергу Сервісного центру МВС

Записатись в електронну чергу Сервісного центру МВС можна заздалегідь через особистий кабінет водія або отримати талон черги безпосередньо в Сервісному центрі МВС.
Запись в электронную очередь Сервисного центра МВД: инструкция

Як записатись в електронну чергу Сервісного центру МВС

logo29 сентября 2021, 09:12
logo0
logo0 мин

Для онлайн-запису необхідно зайти на сайт Головного сервісного центру МВС. Обрати розділ “Запис в електронну чергу” та пройти ідентифікацію через сервіс ID.GOV.UA (це загальнодержавна електронна система ідентифікації особи, яка дає змогу використовувати всі можливі в Україні способи електронної ідентифікації). Після ідентифікації заходимо в сам функціонал, який:

Читайте також: Як списати свій автомобіль

  • зберігає інформацію про всі наявні онлайн-реєстрації в черзі користувача;
  • дозволяє в пару кліків записатися на вільну дату та час для отримання послуги або скасувати свій запис за потреби;
  • автоматично відправляє сформований талон електронної черги на вказану електронну адресу;
  • має алгоритм розподілу громадян, які бажають отримати послугу з урахуванням дотримання карантинних заходів;
  • автоматично встановлює обмеження кількості записів на день — зокрема, записатися на обрану послугу можна тільки один раз на добу.

Сформований талон електронної черги необхідно показати адміністратору сервісного центру МВС для отримання послуги. Онлайн-запис є індивідуальним і не може бути переданий іншій особі. Невідповідність обраної послуги й даних, зазначених під час реєстрації в електронній черзі, реальним даним особи є підставою для скасування реєстрації в електронній черзі.