Іспанський автовиробник представив лінійку електричних двоколісних транспортних засобів під брендом MÓ.

Компанія показала електричний мопед MÓ eScooter 125 та самокат MÓ eKickScooter 65. Про це йдеться у програмі "Авто24" на 24 каналі.

Цікаво Mitsubishi оприлюднила план запуску нових моделей

Електричний мопед оснащується мотором потужністю 12 сил, що відповідає класу 125-кубових бензинових байків. Електродвигун генерує момент у 240 Нм, забезпечуючи електробайку прискорення 0 – 50 кілометрів за годину всього за 4 секунди.

скутер мопед сіат
Нова продукція від SEAT / Фото компанії SEAT

Максимальна швидкість скутера – 95 кілометрів за годину. Зарядки 5-кіловатної батареї вистачає на 125 кілометрів ходу, без підзарядки. Скутер також оснащений задньою передачею, аби зробити маневрування простішим.

скутер сеат
Мопед MÓ eScooter 125 / Фото компанії SEAT

Електричні самокати SEAT MÓ eKickScooter 65 та eKickScooter 25 мають відповідно 65 та 25 кілометрів запасу ходу. Потужнішу версію приводить 551-ватний акумулятор. Його потужність становить 350 Вт, і її вистачає навіть для долання 20 градусного підйому.

Хоча максимальна швидкість самоката обмежена на позначці 20 км/год. Як не дивно, трохи швидше розганяється слабша версія, але має значно скромніший запас ходу.

seat самокат
Самокат MÓ eKickScooter 65 / Фото компанії SEAT

Також у випуску:

Bentley відмовляється від свого найвідомішого і найстарішого мотора V8 L об'ємом 6,75 літра. Останній мотор встановили в седан Bentley Mulsanne 6.75 Edition, який знімають з виробництва.

Дивіться повний випуск програми "Авто24":