Секретар РНБО: дефіцит пального виник через українців, які повернулися

Збільшення автомобілів в країні назвали ще одною причиною нестачі пального на заправках.
Секретар РНБО: дефіцит пального виник через українських патріотів - 3 травня 2022 - Auto24
logo3 травня 2022, 11:12
logo0
logo0 хв

Секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов вважає, що дефіцит палива в Україні стався через українців, які почали масово повертатися додому на великодні та першотравневі свята.

Читайте також: Експерт розповів, коли на українських АЗС з’явиться пальне

За його словами, проблема з доступністю палива на автозаправних станціях виникла, тому що постачальники палива не розраховували на повернення такої кількості клієнтів.

"На жаль, не розраховували на патріотизм нашого населення, яке почало дуже швидко повертатися у свої будинки. Перед 1 травня та Великоднем була велика кількість людей, які почали повертатися, попри прохання поки що не їхати", — сказав секретар РНБО.

Данілов зазначив, що українцям не варто забувати про війну, яка зараз відбувається у країні. Він також додав, що вже незабаром ситуація з наявністю палива на АЗС та його доступністю має покращитися.

Нагадаємо, що головною причиною дефіциту є непрофесійні дії Уряду пов’язані з держрегулюванням цін на пальне. Встановлені владою ціни не відповідають ринковим і трейдерам невигідно працювати за такими прайсами.

Окрім того, серед причин виникнення дефіциту припинення співпраці з РФ та Білоруссю (які забезпечували понад 60% потреб у пальному) знищенні нафтобази та нафтопереробні заводи.