Середня ціна електромобілів падає на 15 000 доларів щорічно

Завдяки агресивній ціновій стратегії Tesla середня ціна транзакції (ATP) для нового електромобіля зараз становить менше 51 000 доларів США.
Середня ціна електромобілів знижується на 15 000 доларів на рік - Auto24

Tesla Model Y

Посилання скопійовано!
logo13 жовтня 2023, 16:45
logo0
logo0 хв

Відповідно до останнього звіту Kelley Blue Book, нові електромобілі, що продаються в Сполучених Штатах, стали дешевшими за останні 12 місяців, а середня ціна транзакції (ATP) нового електромобіля у вересні впала більш ніж на 22 відсотки порівняно з тим самим періодом.

Читайте також: Tesla пропонує обклеювати машини плівкою за $7500-$8000

Tesla відіграла важливу роль у зниженні цін на нові електромобілі завдяки своїй агресивній стратегії, яка призвела до багаторазового скорочення рекомендованої роздрібної ціни за останній рік, у поєднанні з тим фактом, що автомобілі під брендом Tesla домінують на ринку електромобілів в Америці.

У результаті середня ціна транзакції нового електромобіля в США минулого місяця склала 50 683 долари США, що нижче порівняно з торішнім показником ATP у 65 295 доларів США. Порівняно з серпнем електромобілі стали доступнішими в середньому на $1529.

У той же час доступність електромобілів, виміряна кількістю днів очікування, залишалася значно вищою за середній показник по галузі на початку жовтня – 97 днів, порівняно з транспортними засобами з двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ), які мали від 52 до 58 днів на постачання в минулому році.

«Продажі електромобілів у США продовжують зростати, частково завдяки великій пропозиції та більшому вибору», — сказала Стефані Вальдес-Стріті, директор Industry Insights Cox Automotive. «Під час останньої перевірки у нас було 15 нових моделей електромобілів для продажу, які не були доступні роком раніше. Кращий вибір і більше варіантів допомагають знизити ціни та збільшити продажі».

Загалом, дивлячись на весь автомобільний ландшафт, середня ціна транзакції нового автомобіля в США минулого місяця знизилася на 0,7 відсотка порівняно з попереднім роком і досягла 47 899 доларів США.