Ще кілька українських заводів зголосились відновлювати ворожу техніку для ЗСУ

Поки що вони роблять загороджувальні елементи для тероборони
Ще кілька українських заводів зголосились відновлювати ворожу техніку для ЗСУ - 7 березня 2022 - Auto24
logo7 березня 2022, 19:17
logo0
logo0 хв

Українська компанія Polycar, яка відома виготовленням різноманітних кузовних надбудов для комерційних автомобілів, вирішила допомогти українським військовим у боротьбі з російськими агресорами, повідомляє "Укравтопром".

Як повідомили на підприємстві, їхні спеціалісти готові відремонтувати та відновити різну колісну військову техніку, пошкоджену в ході боїв або просто неробочому стані.

Для цього є всі необхідні виробничі потужності в центрі країни, а також досвідчений колектив, який готовий оперативно взятися за справу.

Також цікаво український виробник почав робити протитанкові "їжаки"

Окрім того, луцький виробник автобусів "Бас Мотор" теж готовий долучитися до виконання державного замовлення щодо забезпечення критичних потреб держави.

Зокрема, в Луцьку на заводі мають намір перепрофілюватися, повернути на майданчики усіх своїх працівників та запустити нові програми виробництва в рамках заявлених урядом ініціатив.

Водночас в "Бас Мотор" зазначили, що уже на сьогодні із обмеженою кількістю робітників, розпочали виготовляти протитанкові "їжаки", колючки для проколу шин, загороджувальні ланцюги та передавати місцевим громадам за рахунок підприємства.