Що буде, якщо двигун Subaru WRX потрапить до поганих мотористів: відео

Ось що трапляється, коли ви дозволяєте комусь без достатнього досвіду відновити ваш двигун.
Неякісно відремонтували двигун Subaru WRX, а потім розібрали його - Auto24

Неякісно відремонтований двигун Subaru WRX

logo27 травня, 13:19
logo0
logo0 хв

Вибір правильного механіка є однією з найскладніших частин володіння автомобілем. Зробіть це неправильно, і ви можете втратити тисячі доларів завдяки неякісному ремонту. Ймовірно, це сталося з власником цього WRX.

Читайте також: Занедбану Subaru Impreza WRX знайшли в сараї та відреставрували: відео

Ерік з YouTube-каналу I Do Cars нещодавно отримав у свої руки цей турбодвигун FA20DIT з опозитною четвіркою Subaru WRX 2016 року випуску, який планується розібрати на запчастини та металобрухт. Попри те, що зовні двигун виглядає добре, зливання масла виявляє велику кількість металевої стружки — це поганий знак.

Коли Ерік пробирає двигун, можна знайти більше металевої стружки, зокрема в головках і в зоні ланцюга ГРМ. Задири на розподільних валах означають, що метал потрапив у мастильну систему та поширився по всьому двигуну, дряпаючи делікатні рухомі частини та завдаючи серйозних пошкоджень.

Після демонтажу головок Ерік виявляє, що цей двигун раніше був розібраний, вказуючи на неякісну роботу з відновлення поверхні головки. Він також вважає, що турбокомпресор – це вузол, який потребує окремого обслуговування. Знімаючи масляний піддон, можна побачити ще більше металевої стружки, а також величезний шматок поршневого кільця.

Дивно, але цей уламок кільця походить не з жодного з циліндрів. Як зазначає Ерік, в усіх поршнях кільця були неушкодженими. Тобто ця деталь, мабуть, уже була залишена в двигуні, під час попереднього ремонту. Цілком ймовірно, що цей шматок просто не був вийнятий перед тим, як знову зібрати двигун.

Коли поршні знімаються з колінчастого вала, виявляється головний винуватець пошкодження — підшипник ковзання. Підшипник здебільшого розпався, що, ймовірно, призвело до того, що двигун видає жахливий стукіт.