На крижаному озері Байкал зіткнулось два дорогих позашляховика: відео

Тюнери вирішили зняти рекламний ролик для двох своїх новинок на скутому кригою озері Байкал, однак, здається, забули про фізику.
На крижаному озері Байкал зіткнулось два дорогих позашляховика: відео

ФОТО: Motor1|

Дріфт Toyota і Lexus на замерзлому Байкалі

logo27 листопада 2019, 15:50
logo0
logo0 хв

Форум порталу Reddit має окрему гілку під назвою Whatcouldgowrong – “що може піти не так”, в якій користувачі діляться відео на цю тему. Один з останніх роликів був знятий на озері Байкал.

Також цікаво: Ентузіаст з Білорусі збудував дикий кастом байк з мотором ЗАЗ

Парний дріфт вимагає надзвичайної вправності та злагодженості дій водіїв. Та коли справа відбувається на льоду, практично неможливо передбачити поведінку автомобіля, а тим більше, контролювати його. Хлопці з ательє Khann мали б це знати. Але чомусь не врахували. Результат – на відео.


Ательє Khann (не плутати з британським Kahn Design) займається розробкою, виробництвом та реалізацією тюнінгових компонентів для автомобілів Toyota і Lexus. У ролику представлені Lexus LX570 та Toyota LC200 у фірмових обвісах Khann.

Навіть професійні водії часом не спроможні впоратись з управлінням авто на льоду, про що варто пам’ятати усім, хто сідає за кермо взимку.


На щастя, аварія не мала серйозних наслідків і жоден з учасників зйомок не отримав серйозних ушкоджень, а відеоролик таки був змонтований і випущений в ефір.

Також цікаво: Audi показала на відео електрокар RSQ E-Tron, створений для "Шпигунів під прикриттям"