Власники електросамокатів все частіше потрапляють в ДТП

Персональний електротранспорт – зовсім не дешевий. Окрім того, він може бути небезпечним. Однак кількість його прихильників зростає через дефіцит пального.
Скільки насправді коштує пересування на електросамокаті та в чому його небезпека - 31 травня 2022 - Auto24
logo31 травня 2022, 18:58
logo0
logo0 хв

Дедалі більше українців через дефіцит та дорожнечу пального пересідають на персональний електротранспорт, який також зовсім не дешевий. Як виявилося, у цієї тенденції є й зворотний бік – медики заявили про те, що все більше самокатників стають їхніми пацієнтами.

Читайте також: У Києві зростає попит на прокатні самокати

"За останній час до нашої лікарні привезли 6 людей, які зазнали травм внаслідок їзди на самокаті. Останній із пацієнтів надійшов до нас у суботу із закритою черепно-мозковою травмою. Усі ці люди пересувалися на самокатах без шоломів та наколінників", – повідомили у прес-службі лікарні Святого Луки першого мед об’єднання Львова.

Як виявилося, тему обговорюють і багато користувачів соцмереж. "Всі, хто не вміє їздити самокатами – виїжджають на дорогу. А все через відсутність бензину", – прокоментувала ситуацію із кількістю пацієнтів одна з користувачів.

При цьому вартість пересування на самокаті теж доволі висока. Один з користувачів соцмережі підрахував що кожен кілометр пробігу обходитеся близько 6 грн. "Це я вирахував за простою формулою: вартість самокату розділив на його ресурс, який становить 10 тис. –15 тис. км", – каже чоловік.