Скільки транспортних засобів ввезено в Україну у вигляді гуманітарки

Ввезення гуманітарної допомоги в Україну продовжується. В її числі - транспортні засоби.
В Україну  ввезли 101,8 тисячі гуманітарного транспорту - Auto24
logo2 серпня 2023, 12:30
logo0
logo0 хв

За словами народного депутата Ярослава Железняка, за сім місяців на митну територію України ввезено у вигляді гуманітарної допомоги 101,8 тисячі транспортних засобів. Щоправда, на своїй сторінці в Telegram-каналі "Залізний нардеп" не розшифровує того, хто ввозив і що ввозив.

Як стверджують експерти Авто24, тут йдеться не тільки про пікапи та позашляховики, що масово закуповуються благодійними організаціями та волонтерами за кордоном, але й про колісну та гусеничну спецтехніку різного призначення. Перш за все, це карети швидкої допомоги та шкільні автобуси, що ввозяться великими партіями.

Читайте також Українські волонтери привезли на фронт медичні автомобілі

Оскільки мова йде про "транспортні засоби", а не конкретно про автомобілі, то в групу гуманітарної допомоги також входить техніка подвійного призначення різних розмірних груп та суто військові машини, починаючи від легких бронетранспортерів, про що наш сайт постійно розповідає.

Прозвучала у "Залізного нардепа" ще одна цікава інформація: в цілому на територію України у вигляді гуманітарної допомоги за сім місяців завезено 1,4 млн тонн вантажів.