Skoda друкує на 3D-принтерах респіратори для протистояння COVID-19

Чеська компанія поділилась історією зі своїх буднів – в умовах нестачі предметів персонального захисту, для їх створення ладні використовувати навіть дуже дороге устаткування. Зазвичай на ньому друкують деталі для прототипів.
Skoda друкує на 3D-принтерах респіратори для протистояння COVID-19

ФОТО: Skoda |

Skoda почала випуск респіраторів CIIRC RP95-3D

logo31 березня 2020, 18:36
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Коли людство знову зможе дихати вільно, можливо, респіратори Skoda стануть предметом колекціонування і нагадуванням про нелегкий початок другої декади двотисячних. Сподіваємось. А поки що респіратор типу CIIRC RP95-3D – критична необхідність. “Шкода”, як і багато інших автовиробників сьогодні, узялась до виробництва дефіцитного товару.

Дивіться також: Поліцейський одягнувся коронавірусом, щоб нагадати водіям про необхідність залишатись вдома

Виробничі потужності – 3D-принтери, дозволяють Skoda виготовляти по 60 комплектів деталей для захисних масок щодня. Чеський виробник узявся до їх виробництва на волонтерських засадах і обіцяє продовжити виробництво “стільки, скільки знадобиться”.

Фото: респіратори CIIRC RP95-3D, виготовлені Skoda / Skoda

Моделі респіраторів CIIRC RP95-3D розроблені Чеським інститутом інформатики, роботики й кібернетики та Технічним університетом Чехії. Налагодити виробництво таких масок може будь-яка фірма, що має у своєму розпорядженні 3D-принтер HP Multi Jet Fusion, для цього потрібно зв’язатись зі спеціалістами Czech Technical University.

Читайте також: Компанія KIA змінила президента