"Сонячні дерева" мають стати зарядними станціями для електромобілів

Лондонська SolarBotanic Trees представила прототип "сонячного дерева", яке компанія планує використовувати для зарядки електромобілів.
"Сонячні дерева" - майбутні зарядні станції для електромобілів - Auto24
logo7 вересня 2022, 12:42
logo0
logo0 хв

Енергетичне дерево SolarBotanic, за твердженням представників компанії, є “першою в світі” тривимірною фотоелектричною нанотехнологією у формі листя. Вона використовує тонкоплівкові сонячні батареї та має потужність генерації електроенергії у 5 кіловат.

Також цікаво умілець прилаштував до Tesla сонячні батареї

Компанія розробила “сонячні дерева” для передачі зібраної енергії в систему зберігання та управління енергією (EMS), яке керується штучним інтелектом.

SolarBotanic Trees обіцяє, що сонячне дерево першого покоління буде доступне на початку 2023 року. Однак це не означає, що його можна буде придбати. Протягом першого півріччя 2023 року відбудеться тестування протягом наступних 36 місяців. Також налагоджуватимуть процеси виробництва, логістику монтажу та сервісну підтримку.

Цільовим ринком компанії спочатку буде “ринок швидкої зарядки електромобілів для будинків, підприємств і комерційних автостоянок”. Сонячне дерево може бути як частиною локальної мережі, так і підключатися до загальної електромережі.