США взялись за захист власного автопрому

Адміністрація президента Дональда Трампа розглядає імовірність введення 25% мита на імпортні автомобілі задля захисту національної безпеки.
США взялись за захист власного автопрому
logo24 травня 2018, 10:20
logo0
logo0 хв

Міністерство торгівлі США вивчає питання, чи загрожують імпортні транспортні засоби промисловості США та загалом галузі досліджувати та розробляти нові передові технології.

Читайте також: Сертифікацію на авто треба відмінити: експерт

“Є дані, які свідчать про те, що протягом останніх десятиліть імпорт з-за кордону руйнував нашу внутрішню автопромисловість”, – сказав міністр торгівлі Вілбур Росс та пообіцяв “ретельне, справедливе та прозоре розслідування”.

Більш високі імпортні мита можуть бути особливо болючими для азійських автовиробників, включно з Toyota Motor, Nissan Motor, Honda Motor та Hyundai, які вважають США своїм основним ринком.

Уряди Японії, Китаю та Південної Кореї заявили, що будуть слідкувати за ситуацією, в той час як Пекін, який все більше розглядає США як свій потенційний ринок, додав, що буде захищати свої інтереси.

Читайте також: Звідки вигідно пригнати авто в Україну

“Китай виступає проти зловживання положеннями про національну безпеку, що нанесе серйозної шкоди системам багатосторонньої торгівлі та порушить нормальний порядок міжнародної торгівлі”, – заявив офіційний представник міністерства торгівлі Китаю Гао Фен.