П'яний водій на автомобілі, розігнавшись до 100 км на годину, пролетів 64 метри у довжину та 7 метрів у висоту.

Цьому відео уже три роки: 11 травня 2020 року наш редактор змонтував із взятого у мережі двадцятисекундного ролика однохвилинний відеошарж з жартівливим звуковим супроводом. Подробиць тоді не було.

Лише на днях у мережі з’явилися характеристики польоту "летючого автомобіля". Як з’ясувалося, 41-річний польський водій напідпитку пролетів через клумбу кругового руху на своїй автівці зі швидкістю понад 100 км/год.

Хочеться чогось смачненького? Спробуйте соковитий бургер чи традиційний борщ на АЗК WOG. Не їсте м'ясо? Беріть веганський бургер чи салат. Кожен знайде те, що смакуватиме саме йому.

Рекламна інформація

Читайте також скільки треба часу на вивід алкоголю з організму

На площі з кільцевим рухом конусне облаштування клумби із тесаного каменю у чотири ряди стали своєрідним трампліном.

На шаленій швидкості автівка втратила на гранітному підвищенні (0,8 м) бампер і злетіла вгору. Політ тривав чотири секунди. У повітрі автомобіль набрав висоту сім метрів і приземлився у приватних володіннях аж за площею, пролетівши 64 метри.

Що сталося з 41-річним водієм, не уточнюється. Повідомляється, що у його крові виявлено 2,8 проміле алкоголю. Це – стан сильного сп’яніння.

Авто24 у черговий раз застерігає: водіння у нетверезому стані – це не лише порушення закону, матеріальні збитки, але й трагедія для водія, пасажирів, пішоходів та інших учасників дорожнього руху.