Стартап Byton оголосив себе банкрутом

Новоявлений автовиробник, який здавався надзвичайно перспективним, став жертвою пандемії.
Стартап Byton оголосив себе банкрутом
logo14 липня 2021, 17:45
logo0
logo0 хв

Протягом останнього року Byton зазнавав серйозних фінансових труднощів, які врешті призвели до подання заяви про банкрутство. Первістком марки мав стати електричний кросовер M-Byte з велетенським екраном ледь не на всю ширину передньої панелі, але до виробництва справа так і не дійшла.

Дізнайтесь також: Усі бренди альянсу Stellantis змінили свої девізи

Справу про банкрутство Byton або Nanjing Zhixing New Energy Vehicle Technology Development Co., Ltd розлядає суд міста Нанкін.

Стартап Byton був заснований у 2017 році підприємцем Даніелем Кірхертом, колишнім співробітником BMW. Вже через два роки, після заснування, компанія представила на автосалоні у Франкфурті свій перший автомобіль M-Byte у серійному вигляді. Батарейний кросовер мав заявлену потужність у 272 кінські сили, акумулятор на 72 кіловат-години і запас ходу у 360 кілометрів. Також передбачався більш потужний варіант із 408-сильним двигуном, батареєю на 95 кіловат-годин і запасом ходу у 435 кілометрів.

Під час пандемії у стартапу виникли проблеми з постачанням запчастин, які привели до простоїв, масового звільнення співробітників і врешті банкрутства.

Фото: Byton M-Byte / Byton