Створена петиція про відміну смуг громадського транспорту в Києві

З вулиць Києва пропонують прибрати смуги для громадського транспорту з метою зменшення заторів.
Створена петиція про відміну смуг громадського транспорту в Києві
logo26 лютого 2020, 13:10
logo0
logo0 хв

У мерію звернулися з ініціативою прибрати смугу для громадського транспорту на вул. Олени Теліги від вул. Кирилівській у напрямку до станції метро "Дорогожичі". Відповідна петиція зареєстрована на сайті Київської міської ради.

Читайте також: Що чекає український ринок автомобільного газу: прогноз експерта

"Вантажний транспорт, який рухається на підйом по середній, а іноді і по лівій смузі, створює пробки, в той час як права смуга вільна і є можливість рухатися по ній", - наголошується в петиції.

Як альтернативне рішення автор пропонує ввести години, в які можливо буде їздити по смузі громадського транспорту іншим учасниками дорожнього руху. Таке рішення вже втілено на вул Набережно-Рибальська та Гаванскому мосту. Воно непогано себе зарекомендувало.

Нагадаємо, що дехто з автомобілістів вважає окремі смуги для громадського транспорту несправедливим та дискримінаційним рішенням. Оскільки дороги будуються та утримуються за гроші дорожнього фонду, який, в свою чергу, наповнюється за рахунок податку на паливо. Фактично виходить, що автомобілісти оплачують будівництво та утримання смуг громадського транспорту, а самі не мають права по ним рухатись.

Читайте також: У Києві почали заочно штрафувати за парковку на газонах