Суперкросовер BMW XM показався на відео перед прем'єрою

Дебют першого самостійного електромобіля від BMW M відбудеться в ніч із 29 на 30 листопада.
Суперкросовер BMW XM показався на відео перед прем'єрою
logo29 листопада 2021, 13:01
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Баварці обіцяють представити електричний суперкар в кузові кросовера, з нетривіальним дизайном та надзвичайно потужною силовою установкою. Кілька днів тому BMW вперше показала майбутню новинку на фото, а тепер розщедрилась на тизерне відео перед самою прем’єрою.

Дивіться також: Mercedes-Benz показав електрокар Vision EQXX із запасом ходу в 1000 кілометрів

Наразі можемо оцінити лише окремі аспекти дизайну концепта BMW XM. Зокрема, його велетенські “ніздрі” та тоненькі трикутні фари. Є ще хитра форма капота, ліхтарі-стрічки та гігантські семиспицеві колеса з ковпачками, що світяться. Додаткових подробиць про технічну начинку не з’явилось.

BMW називає XM Concept найгучнішою прем'єрою за усі 50 років історії підрозділу M та обіцяє неперевершену потужність електричному кросоверу. За чутками, новинка матиме потужність близько 750 кінських сил.

Усі подробиці дізнаємось у ході презентації, яка відбудеться у рамках ярмарку сучасного мистецтва Art Basel у Майамі-Біч. Презентація відбудеться о другій годині ночі 30 листопада, за київським часом. Новинка дебютує у статусі концепта, який втілиться у серійну модель до кінця 2022 року.