Suzuki анонсує випуск літаючих автомобілів

Suzuki займеться виробництвом літаючих автомобілів. Аеромобілі японської марки піднімуться у повітря навесні наступного року.
Suzuki випускатиме літаючі автомобілі - Auto24

Лтаючі Suzuki

logo13 жовтня 2023, 11:45
logo0
logo0 хв

У 2024 році компанія Suzuki налагодить випуск автомобілів, що літають. Марка уклала угоду про виробничу співпрацю з фірмою SkyDrive. Вона припускає, що вже навесні наступного року у повітря піднімуться перші аеромобілі. На першому етапі складання та випробування літаючих машин буде налагоджено в японській префектурі Сідзуока. Технічні характеристики майбутнього проекту поки що не розкриваються.

Читайте також: У Hyundai розповіли про швидку появу літаючих машин

Разом із Suzuki Motor Corporation розробкою аеромобілів займуться інженери компанії SkyDrive, яка спеціалізується на створенні вантажних безпілотників та різноманітної літаючої техніки.

Раніше вона оголошувала про плани створення літаючого автомобіля, а також про розвиток «ультрасучасного мобільного та екологічного суспільства». Тепер компанії займуться спільною роботою в рамках виробничого співробітництва.

Випуск аеромобілів під назвою SkyDrive налагодять під дочірньою компанією Sky Works. Виробництво літаючих машин запустять уже навесні наступного року на підприємстві Suzuki у японській префектурі Сідзуока.